درخواست عضویت در موسسه حقوقی دادمان

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان آماده همکاری با مشاورین املاک ،نمایشگاه داران ،وکلا ،قضات بازنشسته ،حقوقدانان ،کارشناسان ،حسابداران ،حسابرسان و سایر علاقه مندان در سراسر ایران می باشد.

درخواست عضویت در موسسه حقوقی دادمان

امروزه پیشرفت ابزارهای ارتباطی و گسترش شبکه های اجتماعی باعث شده تا بسیاری از فعالیتهای اقتصادی بر پایه وب و در سطح گسترده و بین المللی قابل انجام باشد.

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان از جمله مجموعه هایی است که با اتکا بر تکنولوژی های جدید، ترکیبی از خدمات تخصصی مختلف را در زمینه های مرتبط با امور حقوقی، پروژه های صنعتی و راه اندازی استارتاپ ها در سطح بسیار گسترده به جمع کثیری از متقاضیان در داخل و خارج از کشور ارائه می دهد.

این موسسه به منظور ارتقای سطح کیفیت و گسترش دامنه فعالیت های خود، اقدام به جذب اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند به همکاری، در رسته های ذیل، تحت عنوان اعضای دادمان نموده است. امتیازات حاصل از عضویت در دادمان، متناسب با شرایط و مشخصه های اعضاء بسیار متنوع می باشد ولی به صورت کلی حداقل امتیازات برای اعضاء، شامل بهره مندی از تخفیفات ویژه در استفاده از خدمات دادمان و ارجاع پروژه و پرونده های کاری، متناسب با امکانات و توانمندی های اعضاء، می باشد. سایر امتیازات که به طور اختصاصی به اعضا تعلق می گیرد، بعد از عضویت، اعلام می گردد.

درباره ما

سروش نافع دادمان یک موسسه  حقوقی می‌باشد ، در همین راستا پلتفرمی جهت ارائه مشاوره و امور قراردادی در بستر اینترنت فراهم گردید تا خدماتی شامل بانک اسناد حقوقی و قرارداد ها، مشاوره حقوقی تخصصی برای هر قرارداد، امکان درخواست طراحی، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی و درخواست وکیل برای پیگیری و طرح پرونده ها و دعاوی حقوقی و کیفری برای کسب و کار ها و اصناف ارائه دهد

 

تماس با ما

دادمان در صفحات اجتماعی

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

۰۹۰۲۷۳۴۲۹۴۲

آدرس : کرج میدان توحید برج دهقانی طبقه ۴ واحد ۸

کارشناسان سروش نافع دادمان

ارتباط با کارشناسان دادمان در واتساپ
سلام برای ارتباط با کارشناسان دادمان در واتساپ روی اکانت پایین کلیک نمایید 
اسکرول به بالا