صیانت و حمایت حقوقی از تولیدکنندگان و کارآفرینان دادمان

تغییرات سریع قوانین که عمدتا ناشی از شرایط متغیر سیاسی و اقتصادی کشور می باشد، زمینه ای را ایجاد نموده که بسیاری از نهادهای دولتی، خواسته یا ناخواسته، ضوابط و دستورالعملهایی را در مناسبات مالی با تولیدکنندگان اعمال نموده اند که به انحای مختلف، مشکلاتی را در فرایند تولید شرکت ها و کارخانجات ایجاد کرده است. می طلبد که عزمی راسخ در حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان در جهت ایجاد امنیت اقتصادی و حمایت قضائی از فعالیت های اقتصادی مشروع صورت گیرد تا خسارات مالی و درگیری های قضایی که منجر به تشدید نارضایتی های اجتماعی ناشی از به انفعال کشاندن تولید می گردد اقدامی عاجل صورت پذیرد و از وقوع بحران های کارگری و صنفی و تعطیلی کارخانه های فعال و جلوگیری از ورودی پرونده های مضاعف اهتمام لازم بعمل آید.
بنابراین به منظور حفظ تعادل در اجرای مقررات و کم کردن آسیب های اجتماعی و اقتصادی ناشی از اعمال مقررات، موسسه حقوقی سروش ناقع دادمان کرج کارگروه حل و فصل اختلافات و صیانت و حمایت قضائی از تولید و سرمایه گذاری متشکل از جمعی از حقوقدانان، وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری با انجام تدابیر لازم و در چارچوب مقررات و ظرفیت های موجود و با تفاسیر جامع تر از قوانین، حمایت های تخصصی خود را در حوزه مسائل قضائی از این قشر موثر در اجتماع و تولید بعمل می آورد.

صیانت و حمایت حقوقی از تولیدکنندگان و کارآفرینان دادمان

برای مشاوره با کارشناسان کارگروه حل و فصل اختلافات و صیانت و حمایت قضائی از تولید و سرمایه گذاری موسسه حقوقی سروش نافع دادمان لطفا فرم زیر را پر کرده . در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

درباره ما

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با همکاری تیمی قدرتمند و متعهد متشکل از حقوقدانان مجرب، وکلای پایه یک دادگستری، قضات بازنشسته، اساتید دانشگاه، کارشناسان بانک و اداره ثبت، مهندسین صنایع و فناوری اطلاعات، کارشناسان مالی، حسابداران و حسابرسان با هدف ارائه خدمات گسترده در سطح داخلی و بین المللی در تلاش است تا خدمات ذیل را در چارچوب حقوق بین الملل و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به هموطنان ارائه نماید.

تماس با ما

نماد اعتماد دادمان

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۳۲۴۰۲۲۱۸ ۰۲۶

۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

۰۹۰۲۷۳۴۲۹۴۲

آدرس : کرج میدان توحید برج دهقانی طبقه ۴ واحد ۸

وکلای موسسه سروش نافع دادمان

دانلود اپلیکیشن دادمان

ارتباط با کارشناسان دادمان در واتساپ
سلام برای ارتباط با کارشناسان دادمان در واتساپ روی اکانت پایین کلیک نمایید 
اسکرول به بالا