صیانت و حمایت حقوقی از تولیدکنندگان و کارآفرینان دادمان

تغییرات سریع قوانین که عمدتا ناشی از شرایط متغیر سیاسی و اقتصادی کشور می باشد، زمینه ای را ایجاد نموده که بسیاری از نهادهای دولتی، خواسته یا ناخواسته، ضوابط و دستورالعملهایی را در مناسبات مالی با تولیدکنندگان اعمال نموده اند که به انحای مختلف، مشکلاتی را در فرایند تولید شرکت ها و کارخانجات ایجاد کرده است. می طلبد که عزمی راسخ در حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان در جهت ایجاد امنیت اقتصادی و حمایت قضائی از فعالیت های اقتصادی مشروع صورت گیرد تا خسارات مالی و درگیری های قضایی که منجر به تشدید نارضایتی های اجتماعی ناشی از به انفعال کشاندن تولید می گردد اقدامی عاجل صورت پذیرد و از وقوع بحران های کارگری و صنفی و تعطیلی کارخانه های فعال و جلوگیری از ورودی پرونده های مضاعف اهتمام لازم بعمل آید.
بنابراین به منظور حفظ تعادل در اجرای مقررات و کم کردن آسیب های اجتماعی و اقتصادی ناشی از اعمال مقررات، موسسه حقوقی سروش ناقع دادمان کرج کارگروه حل و فصل اختلافات و صیانت و حمایت قضائی از تولید و سرمایه گذاری متشکل از جمعی از حقوقدانان، وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری با انجام تدابیر لازم و در چارچوب مقررات و ظرفیت های موجود و با تفاسیر جامع تر از قوانین، حمایت های تخصصی خود را در حوزه مسائل قضائی از این قشر موثر در اجتماع و تولید بعمل می آورد.

صیانت و حمایت حقوقی از تولیدکنندگان و کارآفرینان دادمان

برای مشاوره با کارشناسان کارگروه حل و فصل اختلافات و صیانت و حمایت قضائی از تولید و سرمایه گذاری موسسه حقوقی سروش نافع دادمان لطفا فرم زیر را پر کرده . در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

درباره ما

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با همکاری تیمی قدرتمند و متعهد متشکل از حقوقدانان مجرب، وکلای پایه یک دادگستری، قضات بازنشسته، اساتید دانشگاه، کارشناسان بانک و اداره ثبت، مهندسین صنایع و فناوری اطلاعات، کارشناسان مالی، حسابداران و حسابرسان با هدف ارائه خدمات گسترده در سطح داخلی و بین المللی در تلاش است تا خدمات ذیل را در چارچوب حقوق بین الملل و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به هموطنان ارائه نماید.

تماس با ما

نماد اعتماد دادمان

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۳۲۴۰۲۲۱۸ ۰۲۶

۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

۰۹۰۲۷۳۴۲۹۴۲

آدرس : کرج میدان توحید برج دهقانی طبقه ۴ واحد ۸

وکلای موسسه سروش نافع دادمان

دانلود اپلیکیشن دادمان

ارتباط با کارشناسان دادمان در واتساپ
سلام برای ارتباط با کارشناسان دادمان در واتساپ روی اکانت پایین کلیک نمایید 
در کمترین زمان پاسخگو هستیم
اسکرول به بالا