امور وکالت دادمان

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با تشکیل کارگروه های تخصصی با مطالعات راهبردی در قوانین و مقررات زیر نظر برترین حقوقدانان، دکترین حقوق و وکلای پایه یک دادگستری و با اتکا به دانش حقوقی و خرد جمعی مبادرت به ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کاربردی و در نهایت پذیرش امور وکالت در کلیه دعاوی حقوقی به هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

وکیل خانواده

خانواده به عنوان مهم ترین و با قداست ترین نهاد اجتماعی در عرصه مناسب فردی و گروهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و خانواده به لحاظ عرفی و حقوقی در پی ازدواج و نکاح فی ما بین زن و مرد شکل می گیرد و خانواده به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی از حمایت برخوردار بوده و دارای حقوقی می باشد از این رو حل و فصل اختلافات در دادگاه خانواده ظرافت های خاص خود را دارد.برای ثبت درخواست امور وکالت خانواده موسسه حقوقی دادمان کرج روی دکمه های زیر کلیک کنید:

بطور کلی وکلایی که وکالت در امور حقوقی از جمله، خرید و فروش، اجاره، انعقاد عقود معین و نامعین، امور حسبی، خانواده، معاملات بین اشخاص حقوقی و بین اشخاص حقیقی و حتی انجام این معاملات در عرصه های بین المللی، امور راجع به شرکت های منحصر در قانون تجارت یا شرکت های مدنی، مطالبه ضرر و زیان و هر امری که جدا از شاخه کیفری و جزایی می باشد را انجام دهند وکیل حقوقی نامیده میشوند.بخش امور وکالت حقوقی موسسه دادمان کرج آماده ارائه مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی شما می باشد.

وکیل حقوقی

وکیل کیفری

وکیل کیفری شخصی است که در دعاوی کیفری از جمله سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، جعل و  استفاده از سند مجعول و غیره فعالیت می نماید. با سپردن پرونده های کیفری خود در بخش امور وکالت کیفری موسسه دادمان اشخاص می توانند اقدام به گرفتن وکیل پایه یک دادگستری نمایند و حق داشتن وکیل کیفری برای متهم از زمان کشف جرم تا اجرای حکم صادره از مهم ترین تضمینات حقوق دفاعی متهم است.

وکیل ثبتی وکیلی است که در دعاوی ثبتی فعالیت می نماید و به صورت کامل به قوانین و مقررات ثبتی آشنایی کامل دارد و با استفاده از علم و تجربه خویش می تواند قدم های محکم جهت احقاق حقوق و منافع موکل می دارد . وکیل ثبتی مستلزم دانش، تجربه و تخصص است علی الخصوص در پرونده ها و موضوعات ثبتی که گاهی پیچیدگی هایی وجود دارد که وکیل ثبتی با تجربه می تواند به موکل کمک کند.برای پیشبرد پرونده های ثبتی خود میتوانید با خیالی آسوده به واحد امور وکالت ثبتی موسسه حقوقی دادمان کرج اعتماد کنید.

وکیل ثبتی

وکیل ارث

برای آنکه ارث توسط ورثه دریافت شود در ابتدا باید وارثیت آنان تایید و در ادامه سهم الارث آنان نیز معین گردد. با انجام مراحل فوق مسئله انحصار وراثت به دادگاه ارجاع داده می شود و دادگاه با صدور گواهی انحصار وراثت سهم الارث هر فرد را مشخص می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در بین وراث در رابطه با مسئله انحصار وراثت می توان با دخالت وکیل ارث واحد امور وکالت ارث موسسه حقوقی دادمان کرج نسبت به حل این موضوع اقدام کرد.

وکیل مهاجرت در اصل به کسی گفته می شود که در امور وکالت مهاجرت، وکالت شما را بر عهده گیرد. از این رو متقاضیان با قصد مهاجرت می توانند با یک وکیل مهاجرتی که آگاه به امور سفارت خانه و قوانین کشورهای متعدد می باشند و در این زمنیه دارای اطلاعات جامعی هستند، وارد مذاکره شوند و پرونده خود را به آنان بسپارند. پس انتخاب یک وکیل مهاجرتی امری بسیار حساس می باشد و می توان گفت وکیل مهاجرتی می تواند در سرنوشت و آینده شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

وکیل مهاجرت

وکیل وصول مطالبات

وکیل وصول مطالبات وکیلی است که به پرونده های مطالبه طلب مانند دعاوی چک، سفته، قبض انبار، رسیدهای پرداخت، فاکتور های فروش و رسیدهایی که به صورت عادی بیانگر طلب هستند اعلام وکالت و در آن وکالت می نماید. در صورت ارجاع پرونده به واحد امور وکالت وصول مطالبات موسسه حقوقی دادمان کرج تمامی مراحل انجام کار توسط وکیل امور وصول مطالبات انجام می گیرد.

مشاوره حقوقی بین المللی معمولاً در حوزه شرکت ها و قراردادهاست. به طور کلی هر جا نیاز باشد دو کشور وارد روابطی اعم از تجاری و اقتصادی شوند وکیل بین الملل می تواند با علم خود علاوه بر ایجاد فضای منطقی حافظ منافع موکلش نیز باشد.واحد امور وکالت بین الملل موسسه حقوقی دادمان کرج آماده ارائه خدمات مشاوره و وکالت در پرونده های بین المللی می باشد.

وکیل بین الملل

درباره ما

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با همکاری تیمی قدرتمند و متعهد متشکل از حقوقدانان مجرب، وکلای پایه یک دادگستری، قضات بازنشسته، اساتید دانشگاه، کارشناسان بانک و اداره ثبت، مهندسین صنایع و فناوری اطلاعات، کارشناسان مالی، حسابداران و حسابرسان با هدف ارائه خدمات گسترده در سطح داخلی و بین المللی در تلاش است تا خدمات ذیل را در چارچوب حقوق بین الملل و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به هموطنان ارائه نماید.

تماس با ما

نماد اعتماد دادمان

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۳۲۴۰۲۲۱۸ ۰۲۶

۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

۰۹۰۲۷۳۴۲۹۴۲

آدرس : کرج میدان توحید برج دهقانی طبقه ۴ واحد ۸

وکلای موسسه سروش نافع دادمان

دانلود اپلیکیشن دادمان

برای دریافت مشاوره کلیک کنید
پیمایش به بالا