سامانه خدمات سروش نافع دادمان

موسسه سروش نافع دادمان با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب آماده ارئه خدمات به هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

وثایق

وثایق

این مجموعه با ارایه خدمات زیر آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

۱- انجام کلیه خدمات ضمانتی موردنیاز تولیدکنندگان جهت  اخذ  تسهیلات بانکی زیر نظر وکیل دادگستری

۲- کلیه خدمات ضمانتی در مراجع قانونی و بانکها و موسسات  زیر نظر وکیل دادگستری انجام می شود .

وثیقه برای اخذ تسهیلات بانکی

یکی از موانع عمده بر سر راه اعتباردهی به بنگاه‌های اقتصادی، توانمند نبودن آنها از لحاظ دارایی‌های ملموس برای ارائه به‌عنوان وثیقه و اخذ ضمانت‌نامه‌های بانکی است که منجر به ایجاد چرخه‌ای باطل می‌شود. این در حالی است که اقتصاد کشور اکنون در شرایط رکودی به سر می‌برد و همین موضوع دست تولیدکنندگان را از رونق کسب‌وکارها کوتاه کرده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در حال حاضر واحدهای تولیدی با مشکلاتی همچون محدودیت سرمایه در گردش ارزی و ریالی، بدهی‌های معوق به بانک‌ها، مقررات بازدارنده ناظر بر گشایش اعتبار اسنادی و ترخیص کالا از گمرک، محدودیت و ممنوعیت‌های صادراتی، محدودیت‌های خارجی برای خرید ماشین‌آلات و تجهیزات و قیمت‌های نامناسب خرید تضمینی محصولات کشاورزی مواجه هستند. در این میان ایجاد ضمانت برای دریافت تسهیلات بانکی یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که روند توسعه بنگاه‌های تولیدی را کند کرده است.

این مجموعه با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به تجربه چندین ساله  جهت دریافت تسهیلات بانکی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

این مجموعه با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به تجربه چندین ساله در تامین وثایق موردنیاز تولیدکنندگان جهت ارائه به محاکم قضایی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

حل اختلاف و داوری

حل اختلاف و داوری

اساس صلح و سازش، توافق طرفین و جلب رضایت بزه‌­دیده است و برای این منظور، حتما ضروری نیست که متهم مجازات شود بلکه در این میان ممکن است با پرداخت خسارت یا حتی یک عذرخواهی ساده، دعوا در جرایم قابل گذشت به صلح و سازش منجر شود.

هدف از این کار، برقراری صلح و سازش میان افراد است. در حقیقت هدف از نظام عدالت کیفری، جلب رضایت‌مندی برای بزه‌دیده است تا این فرد احساس کند حقوقی که از او ضایع شده، دوباره احیا شده است.

تعقیب موضوع صلح و سازش از طریق دفاتر اسناد رسمی، شوراهای حل اختلاف و مراجع قضایی امکان‌پذیر است همچنین اشخاص می‌توانند شخصا یا از طریق وکلای خود، با حضور در دستگاه قضایی، مراتب صلح و سازش را اعلام کنند.

اساس صلح و سازش، توافق طرفین و جلب رضایت بزه‌دیده است و به این منظور، ضروری نیست که خسارتی در این میان پرداخت شده باشد بلکه ممکن است عذرخواهی، به صلح و سازش منجر شود.

شرکت سروش نافع دادمان با داشتن وکلا و مشاوران مجرب و متخصص در این خصوص آماده پیگیری پرونده ها و حل و فصل دعاوی حقوقی هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

درباره ما

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان با همکاری تیمی قدرتمند و متعهد متشکل از حقوقدانان مجرب، وکلای پایه یک دادگستری، قضات بازنشسته، اساتید دانشگاه، کارشناسان بانک و اداره ثبت، مهندسین صنایع و فناوری اطلاعات، کارشناسان مالی، حسابداران و حسابرسان با هدف ارائه خدمات گسترده در سطح داخلی و بین المللی در تلاش است تا خدمات ذیل را در چارچوب حقوق بین الملل و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به هموطنان ارائه نماید.

تماس با ما

نماد اعتماد دادمان

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۳۲۴۰۲۲۱۸ ۰۲۶

۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

۰۹۰۲۷۳۴۲۹۴۲

آدرس : کرج میدان توحید برج دهقانی طبقه ۴ واحد ۸

کارشناسان سروش نافع دادمان

در واتس اپ با کارشناسان دادمان گفتگو کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
در کمترین زمان پاسخگو هستیم
اسکرول به بالا