درخواست مشاوره

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با هدف بالا بردن سطح سواد حقوقی جامعه و همشهریان عزیز با مشاوره تخصصی ،دقیق و کاربردی، آماده ارائه خدمات درخواست مشاوره و پذیرش وکالت در تمامی مراجع می باشد.

تلفن تماس جهت هماهنگی : ۰۲۶۳۲۴۰۲۲۱۰ – ۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

مشاوره حقوقی

با عنایت به گستردگی و تخصصی بودن موضوعات حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی تخصّصی و کاربردی در هر یک از زمینه های حقوقی، نیاز به دانش، تحقیقات و تجربه ی کافی دارد. موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با تشکیل کارگروه های تخصصی با مطالعات راهبردی در قوانین و مقررات و رویه قضایی محاکم، زیر نظر برترین حقوقدانان، مبادرت به ارائه مشاوره حقوقی در کلیه مسائل و موضوعات حقوقی به هموطنان گرامی در سراسر کشور نموده است.

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با هدف ارائه مشاوره فنی، اقتصادی و مالی به صنایع مختلف کشور و همچنین ارائه راهکارهای مدیریتی به مدیران صنایع جهت افزایش بهره وری واحدهای صنعتی راه اندازی گردیده است. این شرکت با دارا بودن کادر متخصص مهندسی، مالی، اقتصادی و نرم افزاری آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به درخواست مشاوره امور صنعتی هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

مشاوره صنعتی

مشاوره مالی

هدف از برنامه‌ریزی مالیاتی، اطمینان از این است که وضعیت مالیاتی شرکت در امن‌ترین و بهینه‌ترین حالت ممکن قرار بگیرد؛ و همه عناصر برنامه‌ی مالی در همین راستا تنظیم شوند. در این برنامه‌ریزی مواردی ازجمله زمان‌بندی و میزان درآمد، زمان‌بندی خرید و برنامه‌ریزی برای سایر هزینه‌ها لحاظ می‌شوند. با مشاورین موسسه حقوقی دادمان کرج به یک برنامه ریزی منظم خواهید رسید. برای درخواست مشاوره امور مالی روی هرکدام از دکمه های زیر کلیک کنید.

ایرانیان در هر نقطه از جهان که باشند از سرمایه های بی نظیر کشورمان محسوب می شوند که بعنوان نمایندگان کشور عزیزمان همواره ثابت کرده اند که به اصالت و فرهنگ این آب و خاک پایبند بوده اند. با توجه به نیازهای متنوع و گسترده آنها در ارتباط با کارها و امور مختلف در ایران و سایر کشورها، موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به درخواست امور مشاوره امور بین الملل  به این عزیزان در حوزه های گوناگون در سراسر جهان می باشد.

مشاوره بین الملل

مشاوره امور مهاجرت

 

با توجه به شرایط حاکم بر دنیا، امروزه مهاجرت محبوبیت بالایی پیدا کرده است و تعداد افراد متقاضی رو به افزایش می باشد. اما این موضوع که از چه طریق اقدام به مهاجرت نماییم که احتمال شکست به صفر برسد، نیازمند بررسی کارشناسان خبره و آگاه بخش مشاوره امور مهاجرت مؤسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج در زمینه بررسی درخواست مشاوره مهاجرتی از طرق گوناگون می باشد.

درباره ما

موسسه حقوقی سروش نافع دادمان کرج با همکاری تیمی قدرتمند و متعهد متشکل از حقوقدانان مجرب، وکلای پایه یک دادگستری، قضات بازنشسته، اساتید دانشگاه، کارشناسان بانک و اداره ثبت، مهندسین صنایع و فناوری اطلاعات، کارشناسان مالی، حسابداران و حسابرسان با هدف ارائه خدمات گسترده در سطح داخلی و بین المللی در تلاش است تا خدمات ذیل را در چارچوب حقوق بین الملل و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به هموطنان ارائه نماید.

تماس با ما

نماد اعتماد دادمان

۳۲۴۰۲۲۱۰ ۰۲۶

۳۲۴۰۲۲۱۸ ۰۲۶

۰۹۱۲۳۰۰۰۹۴۷

۰۹۰۲۷۳۴۲۹۴۲

آدرس : کرج میدان توحید برج دهقانی طبقه ۴ واحد ۸

وکلای موسسه سروش نافع دادمان

دانلود اپلیکیشن دادمان

برای دریافت مشاوره کلیک کنید
پیمایش به بالا